שולחנות עבודה חשמליים

<<

שולחנות עבודה ארגונומיים חשמליים לעבודה בעמידה ואו ישיבה

AFC Industries Inc מובילה את תחום הפיתוח והייצור של שולחנות עבודה חשמליים מאז שנת 1994. רבים ממוצרינו כוללים כיוונון גובה חשמלי הנותן מענה לצורך בשולחנות עמידה ישיבה ולדרישה למרחקי צפייה משתנים המקנים ערנות ותפוקה גבוהה למשתמשים. מובטח לכם כי כל עמדת עבודה בעמידה ישיבה  עם גובה מתכוונן של AFC Industries כולל תכנון איכותי ורב ערך.

לשימוש בשולחנות עבודה חשמליים מספר יתרונות:
• הגוף שורף בין 30 ל 50 יותר קלוריות בזמן עמידה.
•העברת משקל הגוף בזמן עמידה מחזק את הברכיים ושרירים נוספים.
•זרימת דם משופרת מונעת מתח בשרירים.
•תומך ביציבה נכונה יותר במיוחד אצל עובדים מבוגרים.

מלאכתם של הרופאים היא לא מלאכה קלה. כל רופא צריך להעניק לכל חולה את הטיפול הטוב ביותר שניתן. רופאים רבים בוחרים לעבוד במסגרת של משרדים פרטיים. הם עושים זאת בשביל להיות בקשר אישי יותר עם החולים ובשביל שהם יוכלו להעניק להם טיפול טוב יותר מהר יותר. הציוד שצריך שיהיה במשרדי רופאים הוא רב והוא כולל ציוד טכנולוגי, ציוד רפואי וגם פריטי ריהוט שונים כמו כוננית ספרים וכיסאות לחדר המתנה.מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות בתחום הארגונומיה מוכיחים מעל לכל ספק שציוד התואם את סביבת העבודה של העובד הן משפר בצורה ניכרת את יעילות עבודתו ואת תפוקתו והן שומרת על בריאותו של העובד לאורך זמן מפציעות עבודה שקורות לאחר ביצוע פעולות ממושכת ועקביות לאורך זמן.  שולחן עבודה חשמלי ארגונומי הוא פריט חיוני במיוחד כי הוא יכול לשמש למגוון שימושים רב ולאפשר מרווח עבודה המותאם לאופי העבודה בצורה מלאה.

שולחן עבודה חשמלי – לקופות חולים ומעבדות

שולחן עבודה חשמלי יכול להתאים מאוד ולהיות נחוץ מאוד גם לקופות חולים בהם מתבצעות בדיקות ולחדרי מעבדה הנדרשים לעבודה ממושכת ומעבר בין עמדות רבות. סניפי קופות חולים הם סניפים עמוסים מאוד ורווי תעסוקה. חדרי הבדיקות עמוסים מאוד והזמן המוקדש לכל מטופל תמיד יכול להצמטצמם- כמובן ללא פגיע בטיב השירות. שולחן עמידה המאפשר קלות מירבית בזמן העבודה והתאמה לצרכי העבודה כמו הצבת מכשור ייעודי המורכב על גבי עגלה רפואית בשילוב מסכים מתכווננים המאפשרים קריאת מדדים ובדיקות ללא עוזר על ידי הטיה אל מרכז החדר בזוויות שונות. גם במעבדות מחקר שונות נוכל למצוא את שולחן העבודה החשמלי כמוצר שימושי שכן להם מגוון עבודות רחב המצריך ביצוע פעולות קצרות על מספר עמדות והאפשרות להציב את כולם בגבהים שונ ים מקלה מאוד על תהליך העבודה הרציף, מייעלת את זמן העבודה ומשפרת באופן ניכר את איכות החיים של העובד.

שולחן עבודה חשמלי – לבתי חולים

בתי חולים גם זקוקים לציוד רפואי רב מסוגים ומינים שונים. בתי חולים הם גופים גדולים מאוד והם צריכים לעבוד בצורה יעילה ומסודרת כמו כל ארגון גדול שיש בו עובדים רבים. אם אנחנו רוצים לשפר את השירות של בית החולים בו אנחנו עובדים אנחנו צריכים להשקיע הרבה מאוד באביזרים השונים שיש בו ובטכנולוגיות החדישות ביותר. כל בית חולים חייב שיהיו בו פריטי ריהוט כמו למשל מיטות, עגלות רפואיות וגם שולחנות עבודה חשמליים. שולחן בודה חשמלי יכול לאפשר לרופאים ייעול משמעותי בסדר העבודה. השולחן יכול לעמוד בחדרי האשפוז או בחדרי הבדיקה של הרופאים והשימוש בו נוח מאוד ויעיל והוא יכול לאפשר טיפול במספר חולים גדול יותר ולשמור על בריאותו של העובד על העמדה שלעיתים קרובות נדרש לשעות רבות של עבודה ללא הפסקה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופניה Afc Industries | 072-2730020