שולחן עבודה מתכוונן חשמלי

<<

<<

שולחן עבודה מתכוונן חשמלי

לנוחות ולמיקום מיטביים של הגוף בזמן עבודה, תחנות העבודה המהפכניות שלנו מעניקות למשתמש גמישות ונוחות

מירביים על ידי כיוונון גובה חשמלי בלחיצת כפתור. עם מספר בלתי מוגבל של תצורות גובה המותאמות לצרכים

הייחודים של כל משתמש, השולחן מתאים את עצמו אליכם במקום שאתם תתאימו את עצמכם לשולחן.

?מהי בעצם ארגונומיה

ברכישת רהיטים למשרד, יש צורך לבצע חשיבה מעמיקה בבחירתם, על מנת שישרתו בנאמנות את עובדי המשרד וישמרו על בריאותם לאורך זמן. כיום חברות רבות וארגונים מקבלות ייעוץ ארגונומי על ידי יועצים ארגונומיים המציעים את שירותים אלו. היועצים הם למעשה מתאימים את הריהוט המשרדי לפי סביבת עבודתו של האדם על מנת לשמור על בריאותו, על סביבת עבודה נוחה ועוד.

?מהי בעצם ארגונומיה

ארגונומיה היא למעשה תחום מדעי העוסק בהנדסת אנוש ובכל הקשור לסביבת עבודתו של האדם בעת ביצוע פעולות יום יומיות החוזרות על עצמן כמו למשל – ישיבה נכונה אל מול מחשב על ידי שולחן ארגונומי, כיסא ארגונומי ושאר הריהוט והמוצרים איתו העובד משתמש במהלך עבודתו. התחום אומנם מזוהה עם סביבת עבודה, אך הוא מתייחס גם למקומות נוספים בהם באדם נמצא ביום יום כמו – ברכב, במטבח, בחדר השינה, בחדר עבודה ועוד. ארגונומיה נחלקת לשלושה אספקטים מרכזיים ובניהם ניתן לראות את הארגונומיה הפיזיולוגית, ההכרתית והארגונית. הפיזיולוגית עוסקת במבנה גוף האדם והתאמת הריהוט המשרדי על מנת ליצור תחנת עבודה נוחה ובריאה לעובד. נושא זה מתייחס להתאמת שולחן ארגונומי לעובד, כיסא ארגונומי, הדום לרגליים, חפצים נוספים הקשורים למקום העבודה – מקלדת, עכבר, פד לעכבר וחפצים נוספים איתם האדם עושה שימוש חוזר ונשנה ביום יום בעת עבודתו. למעשה ניתן לתאים לכל עובד את הריהוט המתאים לו על פי מבנה גופו, גילו, גובהו, לחצים שהוא נתון להם ביום יום, קבלת החלטות ועוד אספקטים שונים.

פופולריות התחום בשוק

כיום ניתן לראות כי נושא הארגונומיה תפס תאוצה רבה בקרב ארגונים, חברות ועסקים, בין אם הם קטנים, בינוניים או גדולים. בעלי חברות מעוניינים להעניק לעובדיהם את הנוחות המרבית בעת עבודתם ומשקיעים כספים רבים ברכישת רהיטים ומוצרים ארגונומיים. תחום הארגונומיה הולך ומתפתח בשוק וניתן לראות מוצרים רבים בטכנולוגיה חדישה כמו למשל – שולחן ארגונומי מתכוונן, אותו ניתן לכוון לגבהים שונים בהתאם לנוחות העובד על ידי לחיצה על כפתור או על ידי ידית מיוחדת, ניתן לראות כיסאות ארגונומיים התומכים היטב בגב ועוד מוצרים שונים ומגוונים.

שולחן חשמלי מתכוונן

שולחן חשמלי מתכוונן המותאם לשימושים שונים נהפך היום נפוץ יותר ויותר בייצור של חברות גדולות ומוכרות בתחום הארגונומיה בעולם ולא בכדי, נסיונם למוד השנים הוכיח כי ייצור שולחן חשמלי מתכוונן המספק מגוון פתרונות גרנים המעסיקים את מיטב המוחות בעולם כדון שימוש יעיל בתצוגות שונות ואפשרויות קריאת נתונים ממכשירים, ביצוע בדיקות וניתור תקלות בזמן אמת ועבודה על אותה עמדה למגוון שימושים בגבהים ותצורות שונות החל משימוש מודלארי בישיבה או עמידה ועד הטית משטח העבודה לזויות שונות, הוספת שדרוגים לנשיאת מספר רב של מסכים ותאי אחסון ייעודיים למגוון מכשור וטכנולוגית קצה.