עגלות טלרפואה | עגלות מולטימדיה

<<

<<

?טלרפואה – למי זה מתאים

עגלת הוידאו לטלרפואה של AFC Industries היא תחנת עבודה ממוחשבת, משולבת וניידת. עגלות טלרפואה מתוכננות עבור יעילות מגוברת בעבודה עם יישומים מתקדמים של שרותי בריאות. תכונות מוצר כגון כיוונון גובה פנאומטי; משטחי עבודה עשויים HDPE המעניקים נוחות וניתנים לניקוי בקלות; התקנים למצלמה ומסך המאפשרים צפייה במטופלים; ידיות מובנות המעניקות ניידות נוחה; תפעול עצמאי לחלוטין באמצעות אספקת כח אופציונלית מסוללה ועוד. רכשו היום עגלות וידאו קונפרנס לעסקים!

בקרו גם באתר עגלות הטלרפואה שלנו

עגלת מחשב למחשב נייד
עגלת מחשב למחשב נייד עם טביעת רגל קטנה    ...
עגלת מחשב רפואית
עגלת מחשב רפואית לשרותי ביראות     מעמד טלסקופי לכוונון...
עגלת עמוד
עגלת עמוד מתכווננת     עמוד טלסקופי עם גימור של...
עגלת טלרפואה
עגלת טלרפואה עם מארז קופסה תחתי     כוונון גובה...

ציוד טלרפואה מתקדם

יש הרבה רגעים בחיים שבהם כל שנייה משמעותית לכאן או לכאן. רגעים בהם אנחנו חווים התקף לב או כאבים פיזיים חזקים יכולים להיפתר בצורה מהירה יותר באמצעות מענה רפואי מהיר. טלרפואה הוא שירות בו אנחנו יכולים להתקשר למוקד רפואי באופן ישיר ומידי בכל רגע נתון. שירות זה יכול להציל את החיים שלנו והוא משמעותי מאוד. שירות זה יכול לסייע לנו לקבל טיפול רפואי כמה שיותר מהר במקרה של התקף לב, שבץ או התקף סוכרתי. במצבים רפואיים רבים ככל שמקבלים מהר יותר את הטיפול המתאים כך הנזק שנגרם הוא קטן יותר ומשמעותי פחות.

?טלרפואה – למי זה מתאים

טלרפואה יכולה להתאים לכל אחד. אנשים רבים שבוחרים להתקין את השירות בביתם הם אנשים שחוו כבר אירועים לבביים או שיש להם בעיות רפואיות שונות כמו מחלות קשות, סכרת, לחץ דם גבוהה או מצבי קיצון רפואיים אחרים. שירות זה יכול להתאים לכל אחד. כאשר מטלפנים באופן ישיר באמצעות השירות למוקד רפואי המוקד ישלח אלינו ניידת טיפול נמרץ. שירות זה יכול להציל את חיינו והוא יכול לאפשר לנו להרגיש רגועים ובטוחים יותר בכל זמן. השירות ניתן לכל מי שמעוניין בו והוא הציל פעמים רבות חיים של אנשים רבים בגילאים שונים כולל ילדים ותינוקות וגם אנשים בני הגיל השלישי ואנשים קשישים.

ציוד טלרפואה מתקדם

מושג הטלרפואה אינו חדש בעולם ואף צבר תאוצה בשנים האחרונות בארץ ישראל – רבות בשל ריבוי הטכנולוגיות בעולם אשר מוזיל את עלויות הייצור ואינו פוגם באיכות המוצר הסופית אשר בארץ סף הדרישות עבורו גבוה במיוחד בכל הנוגע למכשור וציוד מהתחום הרפואי הרחב ולשימוש במעבדות ומכוני מחקר. מוקדים המספקים שירותי טלרפואה נדרשים לזמן תגובה מהיר ואיכותי אשר לעיתים אף מהווה את ההבדל שבין חיים ומוות. ציוד משלים שנועד לצורך זה כמו למשל- שולחן עמידה או עגלה המצויידת במכשור ייעודי ואשר עברה התאמות למהות העבודה ולסביבת העובד על ידי שילוב עקרונות ארגונומיה תשפר את איכות העבודה, מאיץ את זמן התגובה ומאפשר יעילות שלא הייתה קיימת היום בכמות הפניות והטיפול בהן.

?טלרפואה – יתרונות ואיך זה יכול להציל חיים

שירותי טלרפואה הם בעלי יתרונות רבים. כאשר עובר אדם התקף לב או שבץ (חו”ח) כל דקה חשובה. כל דקה במצב זה שבה אנחנו לא מקבלים טיפול רפואי יכולה להיות משמעותית בנוגע להצלת החיים שלנו או לנזק שיגרם לנו. קבלת טיפול רפואי מהיר יכולה לאפשר להקטין משמעותית את הנזק שלנו ולאפשר לנו לשוב תוך מספר ימים או שבועות לאורח חיים רגיל. שירות זה יכול להציל את החיים שלנו באופן מידי. זהו שירות חשוב מאוד והוא יכול לאפשר לנו להרגיש בטוחים יותר בכל יום ובכל לילה. השירות פועל 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השנה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופניה Afc Industries | 072-2730020