זרועות ומתקני תליה למחשבים

<<

<<

עמדות עבודה עם זרועות למסכים ומקלדות

זרועות ומתקני תליה למחשבים

מתקני התלייה בקיר והזרועות למחשבים של איי.אפ. סי. הם האלטרנטיבה המושלמת למצבים בהם לא ניתן להציב שולחן עבודה על הרצפה. העיצוב הקומפקטי שלהם מאפשר לנצל בצורה הרבה יותר יעילה את חלל העבודה ובכך מתפנה שטח הרצפה .עמדות עבודה אלו לא רק חוסכות מקום; הן הפתרון האידאלי כאשר נדרשת גמישות בהתאמת עמדות המחשב.

התקן מסילה קומפקטי לקיר לתליית עמדת מחשב עם מסכי LCD כפולים
שרטוט772482_WM56_2FZ_KB82R_1C_00_02.pdf מדריך הפעלה רוחב עומק גובה56 "
התקן קומבו לקיר לעבודה בעמידה או בישיבה
שרטוטWM36_C1_AFC7808_01.pdf מדריך הפעלה רוחב עומק גובה36 "
התקן קיר למחשב
שרטוטWM30_AFC7808_WB_01A.pdf מדריך הפעלה רוחב עומק גובה30 "
מתקן קיר לתליית עמדת מחשב מתקפלת
שרטוט772483_pdf.pdf מדריך הפעלה רוחב- 19.4 inches עומק - 8 to...

מאפיינים חשובים לבדיקה כאשר בוחרים מתקני תליה

זרועות ומתקני תליה הם למעשה מתקנים המשמשים לתליית מוצרים שונים כמו – מסכי  מחשב וטלויזיה, מכשור רפואי, מסכים שונים ועוד. בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בפתרונות אותם מציעות החברות בתחום, בעיקר בשל ריבוי תצוגות ומדיות שונות הנדרשות בחדרי מעבדה ובשימוש הרפואי הנרחב. מתקני התליה נהיו מתוחכמים יותר ומתאימים ליותר מוצרים ושימושים, למשל זרוע חשמלית לטלויזיה ומסכים שונים שגרמה לנו כבר לשכוח שעד לא מזמן היינו צריכים להזיז את המסך בצורה ידנית או שימוש במתקני תליה לתחומים חדשים כגון אבטחה והקמת קיר וידאו לתצוגה מרובה של מסכים. על מנת לבחור מתקני תליה אשר יתאימו לצרכים שלכן יש לשים לב למספר פרמטרים חשובים:

מאפיינים חשובים לבדיקה בבחירת זרועות ומתקני תליה

  • החומר ממנו הוא עשוי – החומר ממנו עשוי המתקן, הוא קריטי ביותר, שהרי ישנם חומרים שונים ומגוונים, חלקם חזקים ועבים וחלקם פחות. על מנת לבחור מתקן שכזה, יש צורך להשקיע בבחירת המוצר על מנת שהוא יחזיק בחוזקה את אותו מוצר שתרצו לתלות על הקיר. מעבר לכך, יש לשים לב לגודלו של המתקן על מנת שלא יבלוט החוצה ויהרוס את העיצוב.
  • מה המשקל שהם יכולים לשאת – טרם בוחרים מתקני תליה, יש לשים לב עד כמה המשקל שהוא יכול לשאת. בחינה זאת היא קריטית ויכולה למנוע את נפילת המוצר התלוי. לכן, כאשר הנכם רוכשים מתקני תליה, יש לוודא עם החברה אשר מספקת את המוצר כי אכן המשקל שהמתקן יכול לשאת תואם לבקשתכם.
  • איכות המתקן – איכות היא גולת הכותרת במקרים אלו, שהרי תמיד טוב לרכוש מוצרים איכותיים, בעיקר שמדובר במתקנים המשמשים גם לבטיחות דיירי הבית או המשרד. מסיבות אלו, מומלץ שלא להתפשר על איכות המוצרים ולעיתים כדאי לשלם קצת יותר, אך לקבל מוצר איכותי.
  • הרכבתו – טרם בחירת המתקן, במה כרוכה התקנתו ואילו הכנות נדרש לעשות טרם הזמנת המתקן. מתקני תליה מסויימים מורכבים על גבי מסילות המצריכות שטח פנים גדול יותר לצורך ההתקנה, רובם ככולם זקוקים לקיר איכותי שיכול לשאת את המשקל המיועד גם כן.
  • בטיחות – בטיחות היא ללא ספק דבר חשוב, הרי מדובר במתקנים אותם ניתן לתלות על התקרה או על הקיר, לכן וודאו כי מדובר במתקני תליה בעלי תו תקן מחמירים ביותר על מנת שתרכשו מוצר בטיחותי ללא פשרות.

את מתקני התלייה ניתן לראות במקומות רבים, אם זה בבתים פרטיים, משרדים, בתי חולים, חדרי המתנה, מקומות ציבוריים, בתי ספר ומוסדות ועוד מקומות שונים אשר מעוניינים לתלות מסכים ותצוגות שונות או כל מוצר טכנולוגי אחר הדורש תליה איכותית. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופניה Afc Industries | 072-2730020