צבע אנטי-מיקרוביאלי

anti-microbial paint AFC מציעה כעת הגנה מוגברת בעזרת גימור בציפוי אבקה אנטי-מיקרוביאלית המעניק הגנה מפני ספקטרום רחב של מיקרו-אורגניזמים. על פי רופאים המשתמשים בעגלות ניידות, תחנות עבודה והתקני קיר בעלי ציפוי אבקה אנטי-מיקרוביאלית, ניכרת ירידה משמעותית בהפצת בקטריות ווירוסים מזיקים בין חולים ומטפליהם במעבדות ובבתי חולים.

משטח עליון עשוי פוליאתילן בצפיפות גבוהה (HDPE) זמין כעת גם עם הגנה אנטי-מיקרוביאלית

השדרוג זמין כעת ביריעות פולימר רבות של AFC, בלוחות ובחלקים מוצקים אחרים. HDPE שומר על הציוד נקי במרווחים שבין פעולות הניקוי ומעכב שגשוג של מיקרו אורגניזמים משחיתי ציוד, כולל בקטריה, אצות ופטריות על שטח הפנים של הציוד. קירות תאי מיקרובים הבאים במגע עם HDPE נהרסים מיד, וההזדמנות להיווצרות זנים עמידים או מסתגלים נשללת גם היא. מכיוון שהסוכן האנטי-מיקרוביאלי נקשר ברמה האטומית בכל היריעה, הוא אינו דולף מהמוצר. משמעות הדבר היא שהסוכן האנטי-מיקרוביאלי נותר יעיל לכל אורך חיי המוצר ויחד עם זאת אינו פוגע בסביבה.

זהו חומר בטוח, בלתי רעיל ובלתי מסוכן לטיפול ולהובלה. המוצר רשום בסוכנות האמריקאית להגנת הסביבה ומופיע ברשימות של ה FDA כחומר לשיפור ותיקון ציוד רפואי. נוח וקל לנקות, לחטא ולשמור על היגיינה של מוצרים שיוצרו עם פולימר HDPE של AFC, וכל זאת תוך שימוש בהליכי ניקוי סטנדרטיים. הפולימר לא יושפע לרעה משימוש חוזר ומתמשך בחומרי ותמיסות ניקוי.

צבעים סטנדרטיים

למינציה 
black gray speckled-gray
שחור אפור אפור מנוקד
Mahogany Wild Cherry Natural Pear
מהגוני דודבן פרא אגס טבעי
  putty
  שפכטל / מרק
   
 
פלסטיק פנולי
  black
  שחור
     
מסגרת   מסגרת
Frame color black
שחור
Frame color gray
אפור
Frame color Putty
שפכטל / מרק
Frame color White
לבן
molding
Frame color black
שחור
Frame color gray
שחור
Frame color Putty
שפכטל / מרק