שולחן מעבדה מתכוונן לעבודה בעמידה בתצורת חצי עיגול

כיצד בוחרים ריהוט למעבדה?

  • דגם;DTHM9346-101
  • #SKU 772163
  • שם הפריט: שולחן מעבדה ארגונומי מתכוונן בתצורת חצי ירח

שולחן עבודה ארגונומי דו-מפלסי בתצורת חצי ירח לעבודה בעמידה עם כיוונון גובה עצמאי נפרד לכל אחד מהמפלסים לנוחות אופטימלית עבור המשתמש.

אלגנטי מאוד ועמיד.

הריהוט המשרדי הטוב ביותר.

מגוון צבעים לבחירתכם.

Phone     צרו קשר 072-273-0020

"שולחן מעבדה לעבודה ייעודית

  • כיוונון גובה עצמאי לכל אחד מהמפלסים
  • משטח עבודה בתצורת חצי ירח
  • זרוע מסך מסדרת Z לתליית מסך שטוח #AFC666-01 אחד
  • זרוע מסך מסדרת Z לתליית שני מסכים שטוחים # AFCZ588-02
  • זרוע הכתבה מתכווננת # TA003B
  • שלושה מדפים תחתיים מפוצלים
  • כריות רגל מחליקות מתכווננות # GLID-ADJ

שרטוט772163_DT9346_B_HM_0_6FZ_0_0_SB_01.pdf
מדריך הפעלהHeight Adjustment Control Manual
רוחב93 "
עומק46 "
גובה28 " to 47 "
"בעידן המתקדם של היום, ניתן לראות מעבדות רבות בכל תחום אפשרי, אם זה בבתי חולים, ארגונים פרטיים, אוניברסיטאות, חברות תרופות, חברות לטכנולוגיות מזון ועוד. הדבר החשוב ביותר בתכנון מעבדה, הוא בחירת השולחן עליו עובדים  הצוות במעבדה. על שולחן להיות נוח ומרווח ביותר על מנת שיוכל להכיל עליו מחשב, מבחנות ושאר המחשוב הנוסף איתו משתמשים עובדי המעבדה.

כיצד בוחרים ריהוט למעבדה?

כאשר בונים מעבדה, יש צורך לבחור בחלל גדול ובכן בריהוט המתאים לחדרים אלו. בין מגוון הריהוט יש צורך לבחור שולחן מעבדה המיועד למטרות אלו  ובכן יש להציבם במקום אשר יקבע את היעילות של המעבדה. סוגי הריהוט משתנים ממעבדה ומעבדה, ויש לבחור אותם לפי הצורך ואופי המעבדה. אך מה קורה כאשר מדובר במעבדה קטנה יחסית? וודאי תרצו לנצל באופן מקסימלי את המקום, כך יש צורך לבחור שולחן מעבדה המשלב עמדה מקיפה שמעל השולחן ממוקמים ארונות או מדפי אחסון על מנת לשמור על מרווח. ניתן למצוא בשוק מגוון רב של ריהוט המתאים למעבדות, אך כמובן שיש צורך להתאים את הריהוט בקפידה לצרכים אלו. ניתן לבצע זאת על ידי בעל מקצוע מיומן המספק שירותי ייעוץ ארגונומי, או חברה אשר מציעה תכנון מעבדות והתאמת הריהוט לפי גודל החלל, אופי העבודה ועוד פרמטרים שונים. חברות אלו יציעו לכם מגוון רב של רהיטים הכוללים: שולחן מעבדה, כסאות אגרונומים, מדפים, ארונות אחסון, פחים מיוחדים ועוד מוצרים שונים ומגוונים ואף יציעו לכם היכן למקם כל פריט לנוחות מושלמת בעת עבודת צוות המעבדה ביום יום.

שולחן מעבדה לעבודה ייעודית

תפקיד מעבדות לספק תוצאות ולעיתים עובדי המעבדה יושבים שעות רבות על מנת לבצע את עבודתם נאמנה. לכן, יש צורך בריהוט ייעודי ונוח למשתמש הכולל שולחן מעבדה המאפשר מגוון גבהים לעבודה, כיסאות נוחים וארגונומיים, מכשור נוח לתפעול, מגשי עבודה ועוד פריטים שונים אשר יקלו על העבודה וישמרו על בריאותו של העובד אשר מבצע פעולות עקביות לאורך זמן ועלול להפצע משימוש ממושך במתקנים שאינם מותאים לאופי העבודה לפי תכנון ארגונומי מנחה. מעבר לכך, המעבדה חייבת להיות בטיחותית לעובדים מכיוון שעובדים בה לעיתים עם חומרים מסוכנים שעלולים לסכן את בריאותם של העובדים. כאן נכנסים לתמונה מספר רב של מוצרים וריהוט שונה אשר מגן על בטיחות העובדים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ופניה Afc Industries | 072-2730020"
מפרטים למידות שולחן
עיצוב השולחןרוחב השולחןעומק השולחןגובה השולחן
93" 46" 28" to 47"
Scroll to Top